Wyjazd braci do Winiarczykówki

We wtorek 29.09.2015 czwórka naszych braci w Panu pojechała do "Domu na Granicy", czyli placówki  Misji Teen Challenge Oddział w Winiarczykówce. Na miejscu usłużyli Słowem Bożym oraz opowiedzieli o tym jak Pan Bóg zmienił ich życie. Opiekunowie Domu na Granicy przykładają dużą wagę do motywowania i zachęcania swoich podopiecznych do zmian.

Oto co o spotkaniu napisali opiekunowie domu w Winiarczykówce:

"Wielką moc mają świadectwa. Zapewne każdy z nas nie raz mógł się o tym przekonać, gdy zmotywowały nas do działania słowa zachęty lub świadectwa innych."

"Z wielką radością gościmy w Winiarczykówce osoby, które chcą się takimi świadectwami dzielić z nami. Bo najcenniejsze w takich sytuacjach jest zobaczyć w tych historiach wyjście z problemu, które może także być rozwiązaniem dla mieszkańców Winiarczykówki."

"Opowiedzieli nam o swoich przeżyciach  z Panem Bogiem i doświadczeniu mocy modlitwy w ich życiu. Każdy z nich przeżył duchową przemianę i nawiązał osobistą relację z Panem Bogiem, a to przyniosło zmiany w ich życiu."

"To był bardzo dobrze spędzony wspólnie czas. Dziękujemy gościom za te chwile." Więcej o spotkaniu w "Domu na Granicy" można przeczytać na stronie internetowej www.winiarczykowka.teenchallenge.pl
Najpopularniejsze tagi:
Chyłka Bassara